Славный листик виноградный

Славный листик виноградный

Для многих польза винограда ограничивается замечательным вкусом ароматных и сладких ягод, соками и превосходными винами, и лишь...

Фестиваль виноградарей и виноделов в Ялте

Фестиваль виноградарей и виноделов в Ялте

Первого и второго сентября солнечная Ялта откроет фестиваль «Ялта. Солнечная гроздь 2011» . Мероприятия будут проходить в...

ВойтиK_LINK

Интересное

Белый виноград и получение сока

%hits

Белый виноград и получение сока

Из белого винограда получаются самые ароматные, тонкие и нежные вина....

%hits

Последние публикации

Реклама левый блок

опалення Львів
SeoPro Q4
19.06.2019 07:27

Отопление твердым топливом, таким как дрова, уголь или пеллетные 

Опалення твердим паливом, таким як дрова, вугілля або пелетні гранули знаходить широке застосування в системах опалення та гарячого водопостачання, як приватних будинків, так і промислових об'єктів. У деяких випадках монтаж твердопаливного котла може стати єдиним можливим рішенням, розповімо про це докладніше. Будьте готові до того, що система опалення на твердому паливі обійдеться Вам дорожче, ніж інші системи. Але при цьому економія на паливі складе від 15 до 50% в залежності від типу споживання, виду палива і ступеня утеплення будинку. 

Найчастіше користувачі твердопаливних котлів не знають що саме їм потрібно і тому дуже легко піддатися на «мудрі» поради сусідів, знайомих і родичів про те що і як потрібно зробити. Пам'ятайте, що система опалення - це не просто зібрані в певному порядку елементи, а складна інженерна мережа в якій чітко повинні бути прораховані всі діаметри, рівні тисків і правильно підібране устаткування. Вона містить в собі контури теплоносія, бак-акумулятор тепла, розширювальний мембранний бак, насосні групи і багато багато іншого. Тому необхідно мати хоча б базові знання, щоб потім не картати себе за зекономлені гроші і непрацездатну або ненадійний систему опалення Львів.

Максимальний час роботи твердопаливного котла на одній закладці палива складає близько трьох діб при роботі на вугіллі, а для дров одну добу, що тягне за собою необхідність постійно контролювати процес горіння і наявність палива в топці. При цьому такий тривалий час роботи на одній закладці досягається при ідеальних умовах (певний сорт вугілля або оптимальна вологість дров) на практиці воно може бути меншим. Цього недоліку позбавлені котли, що працюють на деревних гранулах - пелетах. Те що потрібно враховувати в такому випадку, це різний ККД котлів в залежності від виду палива. Наприклад, в котлах для дров можна спалювати також брикети, але ККД при цьому буде істотно змінюватися.

Наскільки комфортна у використанні система опалення на твердому паливі? Крім того, що опалювальні системи з твердопаливним котлом не поступаються в комфорті користування звичайним, більш популярним системам, вони ще й набагато економічніше. У схемі монтажу твердопаливного котла, в опалювальній системі на твердому паливі використовують такі елементи:

Котел - джерело тепла.

Бак теплоакамулятор - цей елемент забезпечує рівномірне горіння палива, для його найбільш ефективного згоряння.

Бак теплоакамулятор має дуже важливу функцію: навіть після згоряння палива, віддає в систему, акумулюване тепло, що в цілому стабілізує роботу всієї системи і збільшує час роботи котла на одній закладці палива. Залежно від комплектації, бак може бути з додатковим нагрівальним елементом - теном. Під час пікових навантажень, він підтримує систему, допомагаючи нагрівати воду. Так само існують електричні котли невеликих розмірів, які встановлюються прямо на проточну трубу, з тією ж метою - підтримати головний котел під час пікових навантажень і не дати воді швидко охолонути після прогорання палива. Адже для підтримки температури потрібно менше енергії, ніж для початкового нагріву.

Розширювальний бак - регулює рівень тиску в системі, щоб в разі перепаду температур, систему просто не розірвало.Димохід служить для виведення продуктів горіння назовні.

Вимоги до установки твердопаливних котлів детально розписані у відповідних будівельних нормах і правилах. Наведемо основні, що впливають на безпеку експлуатації котла і ефективність опалювальної системи:

  • під твердотопливную котельню необхідно виділити окреме приміщення;
  • в котельні необхідно передбачити приплив повітря для згоряння палива;
  • покриття підлоги котельні необхідно виконати з негорючих матеріалів, на підлозі перед котлом кладуть металевий лист;
  • діаметр і висота димоходу повинні відповідати потужності котла;
  • в приміщенні котельні не повинні зберігатися легкозаймисті матеріали.

Вимоги можуть незначно відрізнятися в залежності від конструктивних особливостей конкретної моделі котла. Повний перелік вимог міститься в документації до обладнання.


 

Последние статьи

Триммер

Триммер

Современный триммер - враг бурьяна Как ни страннο, нο на даче трава растет сο страшнοй силοй. Не успеешь οглянуться, как сοрняки...

Группа компаний «Монострой»

Группа компаний «Монострой»

Известно, главное в строительстве – надёжный фундамент. А для строительной компании – безупречная репутация. Именно она является тем заделом, что...

Чем отличается парник от теплицы

Чем отличается парник от теплицы

В наше время существует два οснοвных типа тепличных кοнструкций – этο парники и теплицы. Мοжнο назвать мнοжествο причин, пο кοтοрым...

Реклама

Опечатка?

Выделите текст и нажмите Shift+Enter.
И мы в ближайшее время ее исправим!

Главная Страница Контактная Информация Поиск по сайту Контактная Информация Поиск по сайту